HAKKIMIZDA

2004 yılında İzmir’de kurulan Dekoras Mühendislik ve Mimarlık Ltd Şti, dekoratif mantolama, iç ve dış cephe kaplama ürünlerinde Türkiye’nin önde gelen üretici ve ihracatçı firmalarından biridir.

Üretim yaptığı alandaki başarısını yükselen bir grafikle devam ettiren Dekoras, duvar kağıdı sektöründe de Ege bölgesinde, sektördeki en iyi üreticiler ve distribütörler ile işbirliği halindedir.

İzmir İTOB Organize Sanayi Bölgesinde 2600 m2 kapalı, toplam 3600 m2 alanda üretim yapmaktadır.

Üretim grubunda; projeler için Dekoras kataloğunda bulunmayan modeller, Dekoras’ın teknik ekibi tarafından tasarlanmakta, üretilmekte ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Dekoras, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Türkiye’nin en güçlü fabrikaları olan Yasham Duvar Kağıtları , Adawall, Ankawall’un Ege Bölge Distribitörü olmasının yanı sıra, tekstil taban alanında da yıllardır birlikte yol aldığı Edofleks’in Ege Bölge dağıtımını yapmaktadır. Yerli üretimin yanında, ithal ürünlerle de portföyünü genişleten Dekoras, Dechoria firmasının da Ege Bölge Distribitörüdür.

Dekoras, gün geçtikçe gelen talepler doğrultusunda ürün portföyünü genişleterek müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Dekoras, ülke çapında sektörünün teknik anlamda en güçlü firması olmaya adaydır, gün geçtikte artan teknik kadrosuyla yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Bünyesinde 1 İnşaat Mühendisi, 3 Mimar, 3 Teknik personel barındıran Dekoras pazarlama departmanında 14; toplamda 40 kişiyi aşkın seçkin kadrosu ile hizmet vermektedir.

Dekoras sektöründe sağlam ve güçlü kadrosuyla bölgesindeki güçlü bayileri ile el ele, üst düzey projelere imza atmaya devam etmektedir.

Dekoras 2018 yılında da faaliyet ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.